zaprojektujemy
Twoje wymarzone
wnętrze

NASZE USŁUGI

Zaprojektujemy Twój dom, mieszkanie lub lokal usługowy. Zajmiemy się również wszelkimi formalnościami i pozwoleniami.

architecture-1857175_1280

Przed wykonaniem rysunków wykonawczych wykonamy fotorealistyczne wizualizacje, które pozwolą Ci ocenić jaki będzie efekt końcowy projektu. 

wizualizacja_wiz

Na podstawie ustaleń z klientem oraz wykonanych wizualizacji opracujemy dla Ciebie i Twojego wykonawcy kompletną dokumentację wraz ze spisem materiałów wykończeniowych.

Poprowadzimy Twój projekt od początku do końca

Zamawiając u nas kompleksowy projekt jesteś pod opieką architekta oraz projektanta wnętrz od koncepcji budynku po dobór mebli. Pomożemy ci osiągnąć zamierzony efekt oraz urządzić komfortowe i spójne M.

Jesteśmy na rynku prawie 20 lat

To szmat czasu. Dzięki temu wiemy jakich rozwiązań użyć kiedy chcesz wybudować dom szybko, a które lepiej się sprawdzą przy skomplikowanych projektach. Kiedy będziesz wykańczał dom- zajmiemy się zamówieniami towarów tak aby wykonawca nie czekał na materiał.

Wykonujemy fotorealistyczne wizualizacje

Wykonamy dla Ciebie fotorelistyczne wizualizacje Twojego wnętrza, domu, budynku. Jeśli budujesz domy na sprzedaż możesz u nas zamówić samą wizualizację ofertową.

Łączymy różne branże

W dzisiejszych czasach dom to nie tylko mury, okna i dach. Pompa ciepła, rekuperacja, odkurzacz centralny czy systemy inteligentnego sterowania to tematy, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę przy koordynacji prac wykończeniowych.

wizualizacja o firmie_2

ART INDUSTRY to pracownia, w której stworzymy dla Ciebie projekt architektoniczny i wnętrza domu.

Lata doświadczeń, nadzorów, spotkań z klientami i wykonawcami udowodniło nam, że wielu błędów i zmian w instalacjach można uniknąć zapraszając do współpracy architekta wnętrz już na etapie projektu budowlanego.

Wielu naszych klientów, którzy już raz zetknęli się z tematyką budowy, wie jak trudno pogodzić projekty wszystkich instalacji i pracę wykonawców. Kiedy już przebrnęli przez trud wznoszenia domu, często do akcji wkraczał sam Inwestor albo architekt wnętrz  i… stwierdzał, że trzeba zmienić instalacje, albo wręcz przesunąć ścianę. 

Zdarzało się, że odpływ w kuchni był z złym miejscu, rura odpływowa od WC powinna wychodzić zupełnie inaczej, a gniazdka w łazience trzeba było przenieść, bo ich położenie zupełnie nie zgrywało się z finalnym układem płytek i doborem mebli. To oznaczało ponowne sięgnięcie do portfela żeby opłacić dodatkowe prace adaptacyjne.

Często spotykamy się z klientami, którzy zdecydowali się na gotowy projekt domu. Obecnie ponad 80% domów jednorodzinnych powstaje na podstawie dokumentacji “z katalogu”. W takich przypadkach pomagaliśmy właśnie w przystosowaniu posiadanego już rozwiązania do indywidualnego i skrojonego na miarę wnętrza.

Podczas budowy zdarzały się zmiany koncepcji podyktowane między innymi pojawianiem się nowości rynkowych. Klient mógł nie zdawać sobie sprawy, ilu przyłączy elektrycznych będzie potrzebował, czy i jakiego systemu rolet może używać, jaka wysokość blatu będzie dla niego wygodna (a możecie nam wierzyć, że nawet dwa centymetry potrafią mieć znaczenie i czasami mogą spowodować opóźnienie w wykończeniu domu).

Dlatego właśnie chcemy zaoferować naszym Klientom kompleksowy projekt, ponieważ wierzymy że zaplanowane działania dają najlepszy efekt.

Od koncepcji budynku po dobór mebli.

PORTFOLIO

KONTAKT

  BIURA
  Wnętrza pod klucz:
  Jagiellońska 34 lokal 1 piętro 05-120 Legionowo
  tel: 666 663 438
  e-mail:biuro@artindustry.pl
  Architektura:
  Rynek 17 lok. usługowy 4 05-140 Serock
  tel: +48 691 517 795
  e-mail: biuro@artindustry.pl
  Jeśli chcesz zamówić projekt lub wizualizacje- zadzwoń lub napisz do nas. 
  ART INDUSTRY © 2023
  error: Treść zabezpieczona przed kopiowaniem.